ZIRH Ikon Eau de Toilette за мъже 75 ml

Не е наличен   |  (ID: 18029)
Не можахте да изберете? Разгледайте други подобни парфюми ОТВОРЕТЕ СЪВЕТНИКА

Описание

Американска марка ZIRH е основана през 1995 г. Това е първокласна марка, която се фокусира върху предлагането на козметика и парфюми за мъже. Колекцията включва качествени продукти, които предлагат комбинация от най-добрите съставки и най-новите технологии, отговарящи на специфичните нужди за грижата за кожата преди и след бръснене. ZIRH е предпочитаната марка от знаменитости, професионални спортисти, музиканти и всички мъже, които ценят този изключително ефективен подход към грижата за кожата и поддържания външен вид. Продуктите са създадени с мисъл за мъжете - от неповторимата опаковка и ръчно подбраните съставки до текстурите на продуктите. Всички продукти на марката дават изключителни резултати в грижата за кожата.

Марката предлага и мъжки парфюми ZIRH, лансирани през 2001 г. Ароматните композиции са леки, свежи, но богати и мъжествени. Парфюми ZIRH впечатляват и с минималистичните си флакони.

Разгледайте

Loading…

Други информации

Информация за безопасност
  • Запалим.
  • Пазете от топлина, горещи повърхности, искри, открит пламък и други източници на запалване.
  • Пушенето забранено.
  • Пазете от слънчева светлина.
  • Само за външна употреба.
  • Да се избягва контакт с очите.
  • Да се съхранява на място, недостъпно за деца.
Мнения на клиенти 3.5

(1 мнения)

  • 50 % от клиентите го препоръчват
  • 1x мнения на клиенти

Оценки 1x

НН
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

Да, особено за почитателите на класически мъжки дървесно-подправъчни води. 5/5 преди реформулацията . 3,9/5 в сегашната версия.

  • Абсолютен мъжки мирис. Н е е за тийн любители на карамелените унисекс води! Една непреходна мъжка класика за студените вечери с любимата жена и малко уиски под бледата светлина на уличното осветление. Опушен, тъмен мирис на тамян , кедрово дърво и изсъхнал лимон с канела. Доказателство , че не всичко нишово и с цена 200 евро+ е недостъпно - просто го пробвайте. За цената си е убиец!
  • Реформулиран като повечето стари издания - сега мирише " по- евтино" , не е толкова наситен и гладък. Трайността е почти незасегната, но невероятната магнитна капачка е заменена с грозна без такъв.
Добавете оценка на продукта и помогнете на останалите да изберат

Подобни


Избрахме за вас


Доставка:
Сертификати:
Made with by PragueBest
Добавен към списък:
>

+ Създайте нов списък