Оригинални продукти.
Международен, надежден бранд.
Speedy, 3–5 работни дни.
Afnan 9PM е изкушение – мъжки парфюм, създаден за вечерта, когато всичко е възможно. Силен, модерен и провокативен, той е перфектният спътник за нощни приключения, срещи или парти. Ако търсите алтернатива на Jean Paul Gaultier Ultra Male, но с арабски характер и по-достъпна цена – Afnan 9PM е вашият избор.
Ароматът стартира със свежа експлозия от ябълка, канела, бергамот и лайм, преминава през флорално-сладко сърце с портокалов цвят и лавандула, и завършва с топла, дълготрайна основа от ванилия, боб тонка, пачули и амбра. Резултатът е секси, плътен и впечатляващ аромат.
Afnan 9PM е аромат за уверените мъже, които знаят какво искат – и как да го постигнат. Бъдете главният герой на всяка вечер и оставете след себе си аромат, който не се забравя.
Харесвам арабски парфюми. Избрах продукта по описаните съставки. Добър е, но очаквах да е по-траен.
Отличен
Много траен
Парфюмът ухае уникално , има примамлив аромат. Просто е уникален❤️
Парфюмът оправда очакванията ми, както и всички продукти, закупени от Parfimo.
Препоръчвам Afnan 9Pm , защото има добра дълготрайност, аромат и проекция! Също така препоръчвам Afnan Turathi Blue - бижута на достъпна цена, така ги определям аз!
Отзивите
Синът ми е доволен от покупката
Много дибър парфюм, спрямо цена. Топ!
Парфюма е хубав и траен.
Траен парфюм с чудесен аромат.
10/10
Добро съотношение цена/качество.
Официалният фиксиран курс е: 1 EUR = 1,95583 BGN (лева)