Онлайн парфюмерия Parfimo.bg гарантира за качеството на предлаганите продукти, закупуват се директно от парфюмерийни къщи и официални дистрибутори на марките.
Ако все още се колебаете, прочетете отзивите от клиенти, които вече са направили своя избор на парфюм или козметика преди вас.
Ако вече имате обработена поръчка, ние ще се радваме да добавим и Вашето мнение. Очакваме Вашите наблюдения!
екип Parfimo.bg
Коментарите, съдържащи неприлични думи или такива, които по друг начин засягат останалите потребители, както и коментари, които съдържат връзки към конкуренти, сравнения на цени, продажби и др., ще бъдат изтривани.
Не пишете в тази секция въпроси и запитвания. Секцията служи само за оценка на продуктите, предлагани от електронния магазин.
Ако имате въпроси, пишете на info@parfimo.bg или звъннете на 0700 16 116
Yes. Unique scent
Харесвам го
Флорален и много нежен
Супер е!
Заслужава си
Прекрасен аромат и много траен
Брутален!Няма парфюм с такава трайност!
Определено не е за всеки, задължително го пробвайте преди покупка.
Много красив аромат, изключително нежен, цветен и траен.
Това е най-хубавият парфюм, който съм ползвала, а аз съм ползвала много и различни. "Тънък", изискан, траен. Създателката му има награда за парфюмерия, аналогична на "Оскар" в киното. Какъвто и нов аромат да пробвам, почти винаги ме разочарова още в началото и се връщам към "Хуго Бос Уоман". Явно е "моят" парфюм. Обожавам го.
Официалният фиксиран курс е: 1 EUR = 1,95583 лв. (BGN)