Paco Rabanne Pure XS Eau de Parfum за жени 50 ml

В наличност   |  (ID: 85939)
1 694,00 лв / 1 l, с ДДС
84,70лв
Доставка:
3-5 дни  -  3,90 лв
84,70лв
Отстъпка 43 % 43 %
Налични от 1 до 3 бр.
1 787,50 лв / 1 l, с ДДС
252,70лв 143,00лв

Тестери на парфюми- имат еднакви съставки и аромат като нормалните издания на парфюмите и главно служат като вариант за тестване и изпробване на аромата. Единствените съществени разлики са: Цена– по-ниска и винаги по-изгодна за клиента. Опаковка – повечето тестери се опаковат в картонени кутии без цветни шарки или в някои случаи нямат никаква кутия. По-ниската цена произтича от липсата на цветна луксозна опаковка. Като аромат, трайност и съставки не се различават от нормалното издание на парфюма. Тестерите на парфюми не са предназначени за лична употреба, а с цел изпробване на аромата при продажба на парфюм в магазин или търговски обект - вижте общите условия.
В наличност
1 733,75 лв / 1 l, с ДДС
138,70лв
Отстъпка 14 % 14 %
В наличност
2 800,00 лв / 1 l, с ДДС
97,80лв 84,00лв
Не можахте да изберете? Разгледайте други подобни парфюми ОТВОРЕТЕ СЪВЕТНИКА

Описание

Дамски парфюм Pure XS for Her е новият секси аромат за 2018 г. от Paco Rabane. Тази дамска версия следва успешния мъжки аромат, лансиран година по-рано. Pure XS for Her е изпълнен с чувственост и еротика. Той е предназначен за жените, които обичат да провокират, тъй като този дървесно-ориенталски аромат лесно ще се превърне в тяхно оръжие. Първоначално той опиянява сетивата със сладка ванилия, експлозивни нотки на пуканки и иланг-иланг. Продължава със свежото ухание на праскова, портокалов цвят, кокос и растителен мускус от хибискус. Той завършва еротичната си експлозия с проникващия аромат на сандалово дърво, амбра и мускус.

Муза и лице на този аромат за неговия създател Куентин Биш е сексапилният модел Емили Ратайовски. Чувствеността на тази парфюмна вода се подсилва от провокативния флакон, чието нежно розово тяло е завладяно от златна змия. Paco Rabane Pure XS for Her ще ви накара да се почувствате уверени и секси.

  • *Забележка: Описанието на флакона съответства на обем от 50 ml.

Разгледайте

Loading…

Други информации

Производител / Дистрибутор за ЕС

PUIG
Plaça Europa, 46-48, 08902 Barcelona, Spain
www.puig.com

Информация за безопасност
  • Запалим.
  • Пазете от топлина, горещи повърхности, искри, открит пламък и други източници на запалване.
  • Пушенето забранено.
  • Пазете от слънчева светлина.
  • Само за външна употреба.
  • Да се избягва контакт с очите.
  • Да се съхранява на място, недостъпно за деца.
Мнения на клиенти 4.8

(13 мнения)

  • 100 % от клиентите го препоръчват
  • 13x мнения на клиенти

Оценки 13x


Отзиви на купувачи - Pazaruvaj.bg

Използвам парфюма отдавна и много харесвам аромата му.

  • Ако харесвате сладки аромати, със сигурност ще ви допадне.
Отзиви на купувачи - Pazaruvaj.bg

Ползвам го от години

Надежда
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

Уникален

  • Много сладък и приятен аромат
Надежда
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

уникаленннн аромат

  • Уникаленннн кога ще го има отново
Зорница
Отзиви на купувачи - Parfimo.bg

Оригинална стока

  • Искам да актуализирам коментара си, като добавя, че нямам проблем с автентичността на парфюма закупен от Parfimo, специално отидох до Sephora, за да се убедя, че този който продават те е напълно идентичен с моят закупен на половин цена! Благодаря Ви Parfimo, че продължавате да поддържате тези достъпни цени и досега не сте ме разочаровали❤️ А що се отнася до парфюма, напълно осъзнавам, че проблема е в моето обоняние, което явно е имунизирано срещу така желаните нотки на Pure XS :(
  • Давам 5, заради качеството на закупената стока, а парфюма вече съм го оценила по-долу.
  • Липсва ми аромата на пуканки и кокос
Зорница
Отзиви на купувачи - Parfimo.bg

Според мен е посредствен парфюм, който се харесва от околните, но нищо необичайно.

  • Цената е повече от добра!
  • Очаквах доста повече от този парфюм, не е неприятен в никакъв случай, но не е и впечатляващ. Ако има пуканки, то те са едва доловими в първата 1 минута, няма и толкова, да не говорим за кокос :/ Не знам защо доста хора го сравняват с Olympea, аз лично усещам вайба на Lady Million, но по-скоро като вяло подобие, защото Lady Million има характер и присъствие, което тук ми липсват. Трайността при мен е средна хубост, но това е субективно ,а всяка кожа.
Preslava
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

Удивителен!

  • Невероятно съчетание на нотки, обаятелен, завидна трайност , при мен над 12 часа на кожата.
  • Няма такова нещо
Отзиви на купувачи - Pazaruvaj.bg

Трайност, марка

  • Изключително траен аромат, същевременно свежо-сладко. Цената беше също много добра.
  • Няма
Preslava
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

Отличен, невероятен!

  • Много сладък и траен аромат, интересен и завладяващ. На когото му харесва олимпия най-вероятно би одобрил и този парфюм.
  • нищо
Отзиви на купувачи - Pazaruvaj.bg

харесва ми как мирише

  • доволна съм от продукта
  • няма
Веси Д.
Отзиви на купувачи - Parfimo.bg

Препоръчвам на всяка дама, която харесва ориенталски аромати. Изключително класен и дълготраен парфюм.

  • Уникален, женствен, провокативен аромат, който се запомня, и кара хората да се обръщат след вас.
Криси
Отзиви на посетители - Parfimo.bg

Много хубав и траен аромат,все пак марката не изневерява на стила си,препоръчвам,плътен аромат за по студените и хладни дни

Отзиви на купувачи - Pazaruvaj.bg

Марката


Добавете оценка на продукта и помогнете на останалите да изберат

Подобни


Избрахме за вас


Доставка:
Сертификати:
Made with by PragueBest
Добавен към списък:
>

+ Създайте нов списък