Оригинални продукти.
Международен, надежден бранд.
Speedy, 3–5 работни дни.
Mixsoon Centella Cleansing Foam 150 ml е нежна корейска почистваща пяна за лице, създадена да премахва ефективно замърсяванията, излишния себум и остатъците от грим, без да изсушава кожата. Формулата с екстракт от Centella Asiatica успокоява раздразненията, подпомага възстановяването на кожната бариера и оставя кожата свежа, мека и балансирана.
Благодарение на богатата и деликатна пяна, продуктът почиства в дълбочина, като същевременно поддържа естествения хидробаланс на кожата. Подходящ е за ежедневна употреба и е отличен избор за чувствителна, раздразнена и проблемна кожа.
Centella Asiatica е известна със своите успокояващи, регенериращи и противовъзпалителни свойства. Тя подпомага възстановяването на кожата и помага за намаляване на чувствителността и зачервяванията.
Mixsoon Centella Cleansing Foam е подходяща за:
Нанесете малко количество върху влажна кожа и масажирайте нежно до образуване на пяна. Изплакнете обилно с хладка вода. След това продължете с тоник и останалите продукти от рутината си.
Тази корейска почистваща пяна комбинира ефективно почистване и успокояваща грижа в една формула. Кожата остава чиста, освежена и комфортна след всяка употреба.
Подарете на лицето си нежно и балансирано почистване с Mixsoon Centella Cleansing Foam – идеалната грижа за чувствителна и здрава кожа.
Официалният фиксиран курс е: 1 EUR = 1,95583 лв. (BGN)