Gulf Orchid Old Fashioned Mocktail Collection Eau de Parfum 100 ml
Парфюмна вода унисексКод: 167674
С код GULF15 отстъпка 15%.
34,43 €
с включен ДДС | без разходи за доставка | 344,30 € / l
Готов за незабавно изпращане от 2,50 €, може да е при Вас около 20.8..
20+ години на пазара – милиони клиенти в цяла Европа.
Безплатна доставка над 119,00 €.
Оторизиран търговец – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други.
Описание на продукта
Глава череши, плодове, тамян
Сърце подправки, джинджифил, карамфилче, дърво, кедрово дърво, ром
Фон ванилия, пачули, ветивер, сладки нотки, балсамови нотки, кожа
Лансиран през 2025 г.,Old Fashioned от Gulf Orchid е харизматичен и дълбоко чувствен дървесно-пикантен аромат за мъже и жени. Както подсказва името, той е вдъхновен от класическия коктейл "Тъмна душа" - съчетава нотки на плодове, подправки, дърво и алкохол в неустоимо елегантна композиция, която напомня за атмосферата на нощен клуб, кожа и приглушена светлина.
Връхните нотки се отварят с богата череша, която добавя топла плодова сладост с леко ликьорен привкус. В комбинация с неясни плодови нотки и загадъчен воал от тамян, парфюмът придобива мистериозен, но много привлекателен характер. Тази фаза е отличителна, поразителна и веднага завладяваща - като първата глътка от силно питие.
В средните нотки се развива истинската сила на този аромат. Ромът доставя богат алкохолен акцент, който се съчетава прекрасно с топлата смес от подправки, особено джинджифил и карамфил. Тези нотки се допълват от дървесни акорди и силно кедрово дърво, които придават структура и дълбочина на цялата композиция. Центърът на парфюма е тъмен, топъл и силно атмосферен - като интериора на стар джентълменски клуб.
Основата на аромата е кремообразна, тъмна, земна и богата. Кожата и сладките нотки създават контраст между животинската суровост и гурме чувствеността. Ванилията омекотява острите акценти, а пачули, ветивер и балсамови нотки придават на аромата суха дълбочина и продължителен богат завършек. Цялото усещане е луксозно, уверено и същевременно топло.
Old Fashioned е изключителен парфюм, подходящ за вечерно носене, за есенните и зимните сезони или за моментите, когато искате да изразите сила, оригиналност и характер. Чудесен за любителите на пикантни, дървесни и алкохолни аромати с нотка класа и чувственост. Този аромат е като своя съименник - силен, елегантен, незабравим.
Открийте повече
ОТОРИЗИРАН ТЪРГОВЕЦ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други водещи марки.
ПЛАЩАНЕ ПРИ ДОСТАВКА
Заплатете поръчката си при получаване.
ХИЛЯДИ ПРОДУКТИ НА СКЛАД
Готови за бързо изпращане.
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА НАД 119 € До адрес, офис, автомат или пункт за получаване.