Al Wataniah Turquois Парфюмна вода 100 ml
Парфюмна вода унисексКод: 172066
18,50 €
36,20 лв
Готов за незабавно изпращане от 2,50 €, може да е при Вас около 18.8..
20+ години на пазара – милиони клиенти в цяла Европа.
Безплатна доставка над 119,00 €.
Оторизиран търговец – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други.
Описание на продукта
Глава грейпфрут, бергамот
Сърце джинджифил, нероли
Фон кехлибар, мускус
Turquois by Al Wataniah е свеж и елегантен парфюм, който съчетава искрящи цитрусови нотки с фини флорални акорди и чувствена основа. Тази модерна композиция звучи енергично, чисто и универсално, което я прави отличен избор за ежедневно носене.
В началото се разгръщат освежаващ грейпфрут и сияен бергамот, които придават на аромата динамична цитрусова свежест и лекота. Сърцето на парфюма е изградено от пикантен джинджифил и елегантен нероли, внасящи деликатно подправен и флорален характер с модерен оттенък.
Основата на аромата е мека и дълготрайна благодарение на тоновете топла амбра и чист мускус, които осигуряват чувствен и елегантен завършек. Резултатът е хармоничен парфюм, оставящ свежа цитрусово-ароматна следа, изпълнена с лекота и изтънченост.
Открийте повече
ОТОРИЗИРАН ТЪРГОВЕЦ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други водещи марки.
ПЛАЩАНЕ ПРИ ДОСТАВКА
Заплатете поръчката си при получаване.
ХИЛЯДИ ПРОДУКТИ НА СКЛАД
Готови за бързо изпращане.
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА НАД 119 € До адрес, офис, автомат или пункт за получаване.