В наличност
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro Парфюмна вода отливка за жени 1 ml
Дамска парфюмна вода отливкаКод: 170561
Готов за незабавно изпращане от 2,50 €, може да е при Вас около 17.8..
20+ години на пазара – милиони клиенти в цяла Европа.
Безплатна доставка над 119,00 €.
Оторизиран търговец – Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други.
Описание на продукта
Глава цитруси, бергамот, лавандула
Сърце жасмин
Фон кипарис, кашмирено дърво
Paradiso Azzurro by Roberto Cavalli е цветен воден аромат за жени, лансиран през 2016 г. Създаден от известния парфюмерист Луиз Търнър, този аромат е вдъхновен от красотата и спокойствието на Лазурния бряг и предизвиква усещане за свобода, елегантност и свежест.
Ароматът се отваря със свежи и ароматни връхни нотки на лавандула, бергамот и мандарина. Това отваряне носи незабавен прилив на енергия и лекота, които освежават сетивата ви.
Средните нотки носят богата смесица от водни нотки и цветя, включително див жасмин, ябълка, тубероза, праскова и роза. Тази комбинация създава мек и чувствен слой, който придава женственост и дълбочина на аромата.
Базовите нотки са топли и дървесни, доминирани от кипарис, кашмирено дърво, сандалово дърво, кехлибарено дърво и ванилия. Този чувствен и траен завършек оставя дълготраен отпечатък върху кожата, обгръщайки ви с усещане за елегантност и изтънченост. Paradiso Azzurro е идеалният избор за жени, които желаят аромат, съчетаващ свежестта на морето с богата флорална хармония.
Десислава З.
Препоръчвам го
Анонимно
Свеж летен парфюм. Стои близо до кожата, но се усеща няколко часа. Става за офис.
ОТОРИЗИРАН ТЪРГОВЕЦ
Lattafa, Afnan, Armaf, French Avenue и други водещи марки.
ПЛАЩАНЕ ПРИ ДОСТАВКА
Заплатете поръчката си при получаване.
ХИЛЯДИ ПРОДУКТИ НА СКЛАД
Готови за бързо изпращане.
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА НАД 119 € До адрес, офис, автомат или пункт за получаване.